€ 16,26
Incl. BTW / stuk- In voorraad - op werkdagen voor 12u besteld, vandaag verzonden
- Binnen 24u gratis af te halen in onze JAVA Shop te Rotselaar
- Verzendkosten slechts € 4,50, gratis vanaf €50 in België
- Duurzame keuze
- Snelle levering
Zacht, vol en zoet, maar zonder suiker. Deze suikervrije karamelsiroop van Monin voegt een heerlijke toffee-achtige smaak toe aan je latte, iced coffee of dessert, zonder dat het zwaar wordt.
Over Monin
Monin is één van de oudste en bekendste producenten van siropen ter wereld. Het Franse familiebedrijf is marktleider in premium siropen voor bars en restaurants, maar maakt ook siropen voor thuisgebruik. Het assortiment is ongekend groot: er zijn wel meer dan 150 smaken die verkocht worden in meer dan 150 landen! Monin verstaat als geen ander de kunst om een specifieke smaak in een siroop te ‘vangen’. Enkel de beste ingrediënten worden als grondstoffen gebruikt.
Anderen bekeken ook
Eigenschappen
| Lifestyle | Laag in suiker |
|---|
| Verpakking | 70 cl |
|---|
Veelgestelde vragen
Water, vulstof (polydextrose), natuurlijk aroma, verdikkingsmiddel (cellulose gom), zoetstoffen (sucralose), acesulfaam-K, voedingszuur (L+-wijnsteenzuur), kleurstof (E150a), conserveermiddelen (kaliumsorbaat, natriumbenzoaat)
| Voedingswaarden per 100 ml | |
| Energie | 80 kJ / 19 kcal |
| Vetten | 0 g |
| - waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 10 g |
| - waarvan suikers | 0,4 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,15 g |
Beoordeling
Aanmelden