Caotina Original 500g
€ 11,89
Incl. BTW / stuk- In voorraad - op werkdagen voor 12u besteld, vandaag verzonden
- Binnen 24u gratis af te halen in onze JAVA Shop te Rotselaar
- Verzendkosten slechts € 4,50, gratis vanaf €50 in België
- Duurzame keuze
- Snelle levering
Caotina Original Pure Sensation is een luxe cacaodrankpoeder gemaakt uit echte Zwitserse chocolade. Caotina staat bekend als de 'Queen' onder de oploschocolademelk. Het bevat minimaal 7% echte Zwitserse chocolade. Deze chocolade heeft een minimaal cacaopercentage van 19%. Deze hoge kwaliteit aan ingrediënten geeft een onmiskenbare en bijzonder lekkere smaak. Caotina kan opgelost worden in zowel warme als koude melk.
Caotina bevat 7 vitamines en 2 mineralen, dus ook de kleinste cacaoliefhebbers smullen ervan!
Ontdek de rijkdom van echte Zwitserse chocolade en probeer dit kwaliteitsproduct nu!
Eén blik Caotina Cacao bevat ongeveer 30 porties van 15g.
Eigenschappen
| Kan sporen bevatten van | Lactose , Melk |
|---|---|
| Lifestyle | Glutenvrij |
| Gewicht (kg) | 0,5 |
|---|
Veelgestelde vragen
Suiker, 19% magere cacaopoeder (met emulgator: zonnebloemlecithine), glucose, 7% chocolade (suiker, cacaomassa, magere cacaopoeder, vanilline aroma), mineraal dicalciumfosfaat, vanilline aroma, zout. Cacaobestanddelen: min. 45%.
| Voedingswaarden per 100 gram | |
| Energie | 1645 kJ / 389 kcal |
| Vetten | 3,5 g |
| - waarvan verzadigd | 2 g |
| Koolhydraten | 81 g |
| - waarvan suikers | 78 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 5 g |
| Zout | 0,13 g |
Beoordeling
Aanmelden