€ 16,32
Incl. BTW / stuk- In voorraad - op werkdagen voor 12u besteld, vandaag verzonden
- Binnen 24u gratis af te halen in onze JAVA Shop te Rotselaar
- Verzendkosten slechts € 4,50, gratis vanaf €50 in België
- Duurzame keuze
- Snelle levering
De siropen van Monin zijn alcoholvrij en bevatten geen gluten. Met deze siroop Amaretto bereid je een lekkere Latte Amaretto in een handomdraai (zonder alcohol).
Monin
Monin is één van de oudste en bekendste producenten van siropen ter wereld. Het Franse familiebedrijf is marktleider in premium siropen voor bars en restaurants, maar maakt ook siropen voor thuisgebruik. Het assortiment is ongekend groot: er zijn wel meer dan 150 smaken die verkocht worden in meer dan 150 landen! Monin verstaat als geen ander de kunst om een specifieke smaak in een siroop te ‘vangen’. Enkel de beste ingrediënten worden als grondstoffen gebruikt.
Eigenschappen
| Bevat allergenen | Noten |
|---|---|
| Lifestyle | Glutenvrij , Lactosevrij |
| Verpakking | 70 cl |
|---|
Veelgestelde vragen
Suiker, water, geconcentreerd abrikozensap, natuurlijk aroma. Abrikozensap 11%.
| Voedingswaarden per 100 ml | |
| Energie | 1378 kJ / 329 kcal |
| Vetten | 0 g |
| - waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 82,3 g |
| - waarvan suikers | 81,3 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,03 g |
Beoordeling
Aanmelden