€ 3,87
Incl. BTW / stuk- In voorraad - op werkdagen voor 12u besteld, vandaag verzonden
- Binnen 24u gratis af te halen in onze JAVA Shop te Rotselaar
- Verzendkosten slechts € 4,50, gratis vanaf €50 in België
- Duurzame keuze
- Snelle levering
Nutroma Opschuimmelk is dé melk bij uitstek om een lekkere, kwalitatieve en professionele koffie-met-melkbereiding te garanderen.
Dit product is verkrijgbaar in handige briks van 1,5 liter. Nutroma Opschuimmelk is geschikt voor zowel halfautomatische koffieapparaten als volautomatische koffieapparaten.
Met Nutroma Opschuimmelk creëer je eenvoudig de perfecte melktextuur voor Cappuccino, Latte Macchiato en andere melk-koffiecombinaties, wat zorgt voor een ultieme koffiebeleving.
Eigenschappen
| Bevat allergenen | Lactose , Melk |
|---|---|
| Lifestyle | Glutenvrij |
| Verpakking | 1,5 liter |
|---|
Veelgestelde vragen
Volle MELK, stabilisator: natriumfosfaat (E339)
| Voedingswaarden per 100 ml | |
| Energie | 281 kJ / 67 kcal |
| Vetten | 3 g |
| - waarvan verzadigd | 2,5 g |
| Koolhydraten | 4,9 g |
| - waarvan suikers | 4,9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3,6 g |
| Zout | 0,13 g |
Beoordeling
Aanmelden