Peperkoek honing en walnoten 400g
€ 7,00
Incl. BTW / stuk- In voorraad - op werkdagen voor 12u besteld, vandaag verzonden
- Binnen 24u gratis af te halen in onze JAVA Shop te Rotselaar
- Verzendkosten slechts € 4,50, gratis vanaf €50 in België
- Duurzame keuze
- Snelle levering
Peperkoek heeft alle kwaliteiten in huis om ‘één met het moment’, de filosofie van Abdij Averbode, waar te maken. De peperkoek van Averbode kan dan ook heel wat momenten van de dag verrijken: als ontbijt, als tussendoortje of als dessert. Daarnaast is peperkoek ook bijzonder veelzijdig: het is niet alleen een verantwoorde verwennerij, maar geeft ook energie.
Na het mengen van de basisingrediënten rust het deeg meer dan een week, om een optimale smaak en textuur te krijgen. Daarna worden de walnoten, kruiden, … toegevoegd en wordt het deeg in speciale bakvormen gelegd. Hierna wordt de artisanale Abdij Averbode peperkoek langzaam gebakken en gesneden terwijl hij nog warm is, wat ook mee zorgt voor zijn typische vorm en smaak.
Over Abdij Averbode
De abdijgemeenschap heeft besloten haar eeuwenoude economische activiteiten op een nieuwe en eigentijdse wijze in te vullen met kwaliteitsvolle producten: brood, peperkoek, kaas en bier.
Eigenschappen
| Label | Streekproduct |
|---|
| Bevat allergenen | Gluten , Noten |
|---|---|
| Kan sporen bevatten van | Noten |
| Lifestyle | Lactosevrij |
| Gewicht (kg) | 0,4 |
|---|
Veelgestelde vragen
Glucose-fructosestroop, roggebloem, honing 9%, walnoten 9%, parelsuiker, rijsmiddelen (natriumwaterstofcarbonaat, dinatrium difosfaat), specerijen.
| Voedingswaarden per 100 gram | |
| Energie | 1514 kJ / 358 kcal |
| Vetten | 6,6 g |
| - waarvan verzadigd | 0,7 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| - waarvan suikers | 39 g |
| Vezels | 3,1 g |
| Eiwitten | 4 g |
| Zout | 0,42 g |
Beoordeling
Aanmelden