Spiced Chai Latte Powder 1,5kg
€ 39,42
Incl. BTW / stuk- In voorraad - op werkdagen voor 12u besteld, vandaag verzonden
- Binnen 24u gratis af te halen in onze JAVA Shop te Rotselaar
- Verzendkosten slechts € 4,50, gratis vanaf €50 in België
- Duurzame keuze
- Snelle levering
Een overheerlijke instant melkdrank, gemaakt met zwarte thee en aromatische kruiden zoals kaneel, gember, kardemom en kruidnagel. Deze rijke chai latte is ieders favoriet.
Te bereiden met warme melk, soja melk of andere melkalternatieven.
De Spiced Chai is 100% vegan, waardoor je zonder schuldgevoel kan genieten van een heerlijk Chai-momentje. Elk melk alternatief zorgt voor een nieuwe zalige smaakervaring.
Goed voor 100 kopjes heerlijke kruidige Chai Latte!
✅ Echte specerijen
✅ Non-GMO
✅ Natuurlijk
✅ Geen kunstmatige smaak- of kleurstoffen
Hoe maak je een Chai Latte?
Meng 4 theelepels van je chai poeder met 20 cl warme melk, even roeren … En klaar!
Liever een koude variant? Meng het chai poeder met een beetje warm water en vul aan met ijskoude melk en ijsblokjes.
Eigenschappen
| Kan sporen bevatten van | Gluten , Lactose , Melk , Noten , Soja |
|---|
| Gewicht (kg) | 1,5 |
|---|
Veelgestelde vragen
Suiker; glucosesiroop; ongehard plantaardig vet (kokosolie); zwarte theepoeder (4%); specerijen (2%); stabilisator (E452,E340); MELKeiwit; emulgator (E471); gemalen vanillestokjes; antiklontermiddel (E551); natuurlijke kleur (beta-caroteen)
| Voedingswaarden per 100 gram | |
| Energie | 1902 kJ / 452 kcal |
| Vetten | 18 g |
| - waarvan verzadigd | 16 g |
| Koolhydraten | 73 g |
| - waarvan suikers | 45 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1,2 g |
| Zout | 0,51 g |
Beoordeling
Aanmelden