Cote d'Or Mignonnettes melk 300st
€ 57,63
Incl. BTW / stuk- In voorraad - op werkdagen voor 12u besteld, vandaag verzonden
- Binnen 24u gratis af te halen in onze JAVA Shop te Rotselaar
- Dit artikel wordt gratis verzonden
- Duurzame keuze
- Snelle levering
Geniet van een stukje melkchocolade bij jouw kop JAVA koffie met de Côte d'Or Mignonnettes melk.
Deze doos bevat 300 kleine tabletten van 10g pure melkchocolade, ideaal voor een kleine traktatie. Geniet van de luxe en intense smaak van Côte d'Or chocolade, 300 keer pure verwennerij tijdens je koffiemoment.
Over Côte d'Or
Côte d'Or staat voor hoogwaardige chocolade, geliefd bij alle chocolade liefhebbers. Sinds 1883 creëren ze chocolade met een krachtig karakter dat zijn onmiskenbare smaak dankt aan zorgvuldig geselecteerde cacaobonen. Met het Cocoa Life programma zorgt Côte d'Or voor duurzame cacao.
Eigenschappen
| Bevat allergenen | Lactose , Melk , Soja |
|---|---|
| Kan sporen bevatten van | Noten |
| Lifestyle | Glutenvrij |
| Verpakking | 300 stuks |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 3 |
Veelgestelde vragen
Suiker, cacaomassa, magere MELKPOEDER, cacaoboter, MELKVET, weipoeder (van MELK), emulgator (SOJALECITHINE), aroma's. Cacao: ten minste 33%.
| Voedingswaarden per 100 gram | |
| Energie | 2216 kJ / 531 kcal |
| Vetten | 30 g |
| - waarvan verzadigd | 18 g |
| Koolhydraten | 55 g |
| - waarvan suikers | 54 g |
| Vezels | 3,2 g |
| Eiwitten | 7,7 g |
| Zout | 0,33 g |
Beoordeling
Aanmelden