€ 16,26
Incl. BTW / stuk- In voorraad - op werkdagen voor 12u besteld, vandaag verzonden
- Binnen 24u gratis af te halen in onze JAVA Shop te Rotselaar
- Verzendkosten slechts € 4,50, gratis vanaf €50 in België
- Duurzame keuze
- Snelle levering
De nootachtige romigheid van hazelnoot, maar dan zonder suiker. Deze suikervrije siroop van Monin geeft je cappuccino, flat white of dessert een volle, geroosterde toets, zonder extra calorieën. Perfect voor wie houdt van smaak, maar het graag licht houdt.
Over Monin
Monin is één van de oudste en bekendste producenten van siropen ter wereld. Het Franse familiebedrijf is marktleider in premium siropen voor bars en restaurants, maar maakt ook siropen voor thuisgebruik. Het assortiment is ongekend groot: er zijn wel meer dan 150 smaken die verkocht worden in meer dan 150 landen! Monin verstaat als geen ander de kunst om een specifieke smaak in een siroop te ‘vangen’. Enkel de beste ingrediënten worden als grondstoffen gebruikt.
Anderen bekeken ook
Eigenschappen
| Lifestyle | Laag in suiker |
|---|
| Verpakking | 70 cl |
|---|
Veelgestelde vragen
| Voedingswaarden per 100 ml | |
| Energie | 66 kJ / 16 kcal |
| Vetten | 0 g |
| - waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 10,8 g |
| - waarvan suikers | 0,4 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,15 g |
Water, vulstof (polydextrose), natuurlijk hazelnootaroma met overige natuurlijke aroma's, verdikkingsmiddel (cellulose gom), zoetstoffen (sucralose), acesulfaam-K, voedingszuur (L+-wijnsteenzuur), conserveermiddelen (kaliumsorbaat, natriumbenzoaat)
Beoordeling
Aanmelden