€ 17,46
Incl. BTW / stuk- In voorraad - op werkdagen voor 12u besteld, vandaag verzonden
- Binnen 24u gratis af te halen in onze JAVA Shop te Rotselaar
- Verzendkosten slechts € 4,50, gratis vanaf €50 in België
- Duurzame keuze
- Snelle levering
De smaak van de herfst in je glas!
Monin Pumpkin Spice Syrup is een uitgebalanceerde, zuivere herfstsmaak die warme kruidige noten met versgebakken pompoensmaak en -aroma toevoegt aan seizoensgebonden koffiebereidingen. Ook lekker in melk, ijskoffie, warme chocolademelk en thee.
Probeer het meteen met JAVA's recept voor een Pumpkin Spice Latte!
Over Monin
Monin is één van de oudste en bekendste producenten van siropen ter wereld. Het Franse familiebedrijf is marktleider in premium siropen voor bars en restaurants, maar maakt ook siropen voor thuisgebruik. Het assortiment is ongekend groot: er zijn wel meer dan 150 smaken die verkocht worden in meer dan 150 landen! Monin verstaat als geen ander de kunst om een specifieke smaak in een siroop te ‘vangen’. Enkel de beste ingrediënten worden als grondstoffen gebruikt.
Eigenschappen
| Lifestyle | Glutenvrij , Lactosevrij |
|---|
| Verpakking | 70 cl |
|---|
Veelgestelde vragen
Suiker, water, natuurlijk pompoenaroma, geconcentreerd citroensap, kleurstof (E150a), natuurlijk kaneelaroma, natuurlijk kruidnagelaroma, conserveermiddel (E202)
| Voedingswaarden per 100 ml | |
| Energie | 1366 kJ / 327 kcal |
| Vetten | 0 g |
| - waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 81,2 g |
| - waarvan suikers | 80,8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,03 g |
Beoordeling
Aanmelden