€ 16,32
Incl. BTW / stuk- In voorraad - op werkdagen voor 12u besteld, vandaag verzonden
- Binnen 24u gratis af te halen in onze JAVA Shop te Rotselaar
- Verzendkosten slechts € 4,50, gratis vanaf €50 in België
- Duurzame keuze
- Snelle levering
Monin Speculoos siroop bevat de perfecte speculaas smaak die een verfijnde touch kan geven aan koffie en melkbereidingen. Geniet van het aroma van kruidkoek, kaneel en de romige karamel nasmaak.
Monin
Monin is één van de oudste en bekendste producenten van siropen ter wereld. Het Franse familiebedrijf is marktleider in premium siropen voor bars en restaurants, maar maakt ook siropen voor thuisgebruik. Het assortiment is ongekend groot: er zijn wel meer dan 150 smaken die verkocht worden in meer dan 150 landen! Monin verstaat als geen ander de kunst om een specifieke smaak in een siroop te ‘vangen’. Enkel de beste ingrediënten worden als grondstoffen gebruikt.
Eigenschappen
| Lifestyle | Glutenvrij , Lactosevrij |
|---|
| Verpakking | 70 cl |
|---|
Veelgestelde vragen
Suiker, water, aroma, kleur: E150d. Bevat extract van kaneel.
| Voedingswaarden per 100 ml | |
| Energie | 1394 kJ / 334 kcal |
| Vetten | 0 g |
| - waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 84,1 g |
| - waarvan suikers | 82,1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,03 g |
Beoordeling
Aanmelden